תקציר הפעילויות

אנו מציעים מגוון הרצאות, סדנאות ותוכניות הדרכה להורים, למרכזים טיפוליים, לבתי ספר ולמטפלים. פרוט נרחב יותר ניתן למצוא במתחמים הרלוונטים לכל אחד מהתחומים בהם אנו עוסקים.

פעילות מקצועית בחו"ל

פעילות זו ברובה נשענת על הדרכות והכשרות לאנשי מקצוע מחו"ל ומיועדת לקדם את עקרונות הסמכות החדשה בעיקר בארופה. ניתן לעיין בפעילות זו באתר הסמכות החדשה באנגלית.

טיפולים להורים

להורים אנו מציעים טיפולים קצרי מועד, בני כ-10 מפגשי ההדרכה, הטיפולים מתקיימים במרכז שניידר לרפואת ילדים ומתמקדים בהתמודדות הורים עם:

 •   ילדים ובני נוער בעלי בעיות קשב וריכוז 
 •   ילדים ובני נוער עם בעיות התנהגות
 •   ילדים ובני נוער הסובלים מחרדה ומסרבים לטיפול
 •   ילדים ובני נוער בעלי נטייה לשימוש יתר במחשב

ליצירת קשר ולתיאום טיפולים ניתן לפנות למרפאה בשניידר בטלפון 9253186 – 03  או לקליניקה בתל אביב בנייד 054-9137229.

הכשרות והדרכות למטפלים ומוסדות

הכשרות והדרכות למרכזים טיפוליים

הכשרות אלו מיועדות למוסדות כגון מחלקות רווחה, שפ"חים וכד' המעונינים להעשיר את הצוות המקצועי ולסייע למטפלים להתמודדות עם הדרכות הורים לילדים עם טווח רחב של בעיות התנהגות. ההכשרות מיועדות לצוותים של 10-30 משתתפים ולאחר מכן קיימת אפשרות להדרכה שוטפת לחלק מהצוות אשר יבצע טיפולים אלו במסגרת המרכז הטיפולי.
מרכזים טיפוליים המעוניינים בהכשרה זו מתבקשים לפנות ישירות לגלית הרכזת האדמיניסטרטיבית של מרכז הסמכות החדשה במייל – office@newauthority.org.il

הכשרות למטפלים

הכשרות אלו מיועדות למטפלים המעונינים להרחיב משמעותית את ארגז הכלים המקצועי שלהם בהדרכות הורים. ההכשרה מיועדת למספר מצומצם של משתתפים (12-20) ובמהלכה מוצגים הן עקרונות הגישה והן טכניקות טפוליות (כגון הכרזה, התיישבות וכד'). בכל מפגש הכשרה מוצגים האמצעים הטיפוליים ומוסבר הרציונל התאורטי שלהם תוך שימוש בדוגמאות קליניות. בנוסף, המודרכים מתרגלים ומתנסים בשימוש בכל טכניקה ע"י סימולציות טיפוליות בהנחיית הצוות המדריך. מניסיוננו, סימולציות אלו מאפשרות באופן הטוב ביותר לאנשי מקצוע לרכוש מיומנות רבה לישום השיטה בפועל. המודרכים יקבלו גם דפי הסבר והנחייה מפורטים על כל נושא שיוצג, דפים אותם ניתן גם לחלק להורים במהלך יעוצים אותם יעבירו בהמשך דרכם. ההכשרות יתקיימו במרכז שניידר לרפואת ילדים.
המעונינים בפרטים מוזמנים לפנות במייל לגלית:  office@newauthority.org.il תוך ציון מקצועם ורקע קצר על ניסיונם בהדרכת הורים כחלק מפעילותם המקצועית.

הרצאות והכשרות לבתי ספר

צוות מרכז הסמכות החדשה מעביר בבתי ספר הרצאות וסדנאות במגוון נושאים, שנועדו לתת מענה  לסוגיות הנוגעות לסמכות המורה בבית הספר, לסמכות הורית ולקשר בין הורים למורים. משך ההרצאות הוא כשעה וחצי ומשך הסדנאות הוא כשלוש שעות. הסדנאות כוללות בנוסף לחלק העיוני גם דיון וחלק מעשי (כגון סימולציות).

ניתן לתאם גם הרצאות או סדנאות עבור בעיות ממוקדות הקיימות בבית הספר כגון היעדרות תכופות של תלמידים, חרמות ובעיות חברתיות, קבלת התלמיד החריג, התמודדות עם בעיית קשב וריכוז ועוד.

תוכניות הכשרה לצוותי חינוך

כל ההכשרות המוצעות לבתי הספר כוללות:

 •  הקניית ארגז כלים אפקטיבי למורים ולאנשי החינוך בבית הספר– במסגרת הכשרה שתיערך בבית הספר יינתנו כלים מעשיים ופשוטים בהתאם לתחום בו מתמקדת התוכנית. הכלים יועברו באופן חוויתי תוך דגש על התנסות מעשית (סימולציות במהלך הסדנאות שיועברו, צילום או צפייה בסיטואציות מהכיתה במהלך ההדרכה השוטפת ועוד).
 •  הטמעה מהירה תוך הדרכה שוטפת לאורך שנת הלימודים– לאחר ההכשרה ממשיך המרכז ללוות את המורים והצוות החינוכי  באמצעות מפגשי הדרכה אחת לשבוע או שבועיים ובאמצעות פורום התמיכה באינטרנט. ההדרכה השוטפת מסייעת להטמעת הכלים שנרכשו ולהתאמתם והרחבתם בהתאם לצרכים המשתנים.
 • יש אפשרות להוסיף לכל אחת מהתוכניות מערך הערכה לבדיקת יעילותן והשפעתן לטווח הקצר והרחוק.

הרצאות לאספות הורים

הרצאות אלו מיועדות לאספות הורים בבתי הספר וקיימים מספר נושאים להרצאות אלו:

 •   סמכות הורית – כיצד להתמודד נכון מול בעיות התנהגות
 •   סמכות הורית ומורית – על חשיבות הקשר והתקשורת בין הורים לבית הספר
 •   שימוש יתר במחשב – סיכונים ודרכי התמודדות
 •   התמודדות הורית עם העדרויות ונשירת תלמידים מבתי הספר

X

  ווטסאפ
  טלפון
  צרו קשר